Mälu Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro SL 16GB (2x8GB) 3200 CL16 White
Tootekood: CMH16GX4M2E3200C16W GTIN: 840006632016
Pakkumised
149,90 € | |||
186,05 € | |||
192,89 € | |||
198,15 € | |||
200,04 € | |||
205,19 € | |||
207,00 € | |||
222,25 € | |||
269,60 € | |||
279,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH16GX4M2E3200C16W |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 149.90 |
| Max. hind | 279.70 |
| Toode lisatud | 2021-05-22 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib