Mälu GOODRAM DDR4 IRDM X 16GB 3200MHz CL16
Tootekood: IR-X3200D464L16A/16G GTIN: 5908267961155
Pakkumised
119,60 € −0,25 € | |||
120,20 € | |||
121,64 € | |||
123,63 € | |||
134,37 € | |||
142,73 € | |||
143,20 € | |||
169,26 € | |||
174,72 € | |||
184,32 € | |||
184,60 € | |||
185,20 € | |||
226,00 € | |||
307,09 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | IR-X3200D464L16A/16G |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 119.60 |
| Max. hind | 307.09 |
| Toode lisatud | 2021-05-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib