Sülearvuti Lenovo THINKBOOKS 14 GEN3/ 14.0" FHD/ R5-5500U/ 8 GB/ 256 GB SSD/ W10P/ 1YR/ FI
Tootekood: 21A2002HMX GTIN: 195713819091
Eripakkumised
Pakkumised
680,70 € −0,10 € | |||
688,76 € +0,08 € | |||
712,18 € +0,13 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21A2002HMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Min. hind | 680.70 |
| Max. hind | 739.00 |
| Toode lisatud | 2021-07-21 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib