Kõvaketas HP 72GB 6G 15K 2.5" SFF SAS GEN8
Tootekood: 652597-B21 GTIN: 5711045280689
Eripakkumised
Pakkumised
335,06 € +0,76 € | |||
338,45 € | |||
348,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 652597-B21 |
| Maht | 72GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 321.10 |
| Max. hind | 348.12 |
| Toode lisatud | 2012-06-17 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib