Mälu Patriot DDR4 Viper Elite II 16GB (2x8GB) 3600MHz CL20
Tootekood: PVE2416G360C0K GTIN: 814914028636
Eripakkumised
Pakkumised
189,54 € | |||
207,50 € −0,10 € | |||
286,89 € | |||
323,45 € | |||
346,02 € −0,93 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVE2416G360C0K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 20 |
| Min. hind | 189.54 |
| Max. hind | 346.02 |
| Toode lisatud | 2021-11-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib