Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 32GB (2x16GB) 5600MHz CL40
Tootekood: F5-5600J4040C16GX2-RS5K GTIN: 4713294230737
Eripakkumised
Pakkumised
478,53 € | |||
483,30 € | |||
490,82 € | |||
498,05 € | |||
516,99 € | |||
560,35 € | |||
470,20 € | |||
483,30 € | |||
487,82 € | |||
488,31 € | |||
511,10 € | |||
516,50 € | |||
547,87 € +1,16 € | |||
3617,15 € +9,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5600J4040C16GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 470.20 |
| Max. hind | 3617.15 |
| Toode lisatud | 2022-01-28 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib