Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 32 GB 5600 MHz 2x16 GB
Tootekood: F5-5600J3636C16GX2-RS5K GTIN: 4713294230799
Pakkumised
478,53 € | |||
488,31 € | |||
494,90 € +3,15 € | |||
498,35 € −6,31 € | |||
500,61 € | |||
510,69 € | |||
518,16 € | |||
522,16 € | |||
525,20 € | |||
532,74 € −1,45 € | |||
570,40 € | |||
583,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5600J3636C16GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 478.53 |
| Max. hind | 689.00 |
| Toode lisatud | 2022-01-28 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib