Mälu G.Skill DDR5 Trident Z5 32 GB 2x16GB 6000 MHz CL36
Tootekood: F5-6000J3636F16GX2-TZ5K GTIN: 4713294230706
Eripakkumised
Pakkumised
474,44 € | |||
474,44 € | |||
479,20 € | |||
486,94 € | |||
493,84 € | |||
511,99 € | |||
555,62 € | |||
466,15 € | |||
479,20 € | |||
479,24 € +0,37 € | |||
483,60 € | |||
484,18 € | |||
485,70 € +0,46 € | |||
506,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3636F16GX2-TZ5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 466.15 |
| Max. hind | 739.00 |
| Toode lisatud | 2022-01-28 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib