Mälu G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 6400 CL32
Tootekood: F5-6400J3239G16GX2-TZ5K GTIN: 4713294231345
Eripakkumised
Pakkumised
547,63 € | |||
558,20 € | |||
596,99 € | |||
646,43 € | |||
510,65 € | |||
524,55 € −0,05 € | |||
527,81 € +0,93 € | |||
546,12 € +0,84 € | |||
551,95 € | |||
558,37 € −5,33 € | |||
563,57 € | |||
563,70 € | |||
573,20 € | |||
770,82 € +1,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6400J3239G16GX2-TZ5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 510.65 |
| Max. hind | 770.82 |
| Toode lisatud | 2022-01-28 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib