Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 32GB (2x16GB) 5600MHz CL40
Tootekood: F5-5600J4040C16GX2-RS5W GTIN: 4713294230744
Pakkumised
579,05 € | |||
589,00 €* | |||
589,00 €* | |||
589,10 € | |||
603,10 € +2,78 € | |||
607,65 € | |||
622,31 € | |||
644,60 € | |||
649,25 € | |||
658,72 € −57,28 € | |||
745,82 € | |||
2439,86 € +0,62 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5600J4040C16GX2-RS5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 579.05 |
| Max. hind | 3219.00 |
| Toode lisatud | 2022-02-28 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib