Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 32 GB 5600 Mhz
Tootekood: F5-5600J3636C16GX2-RS5W GTIN: 4713294230805
Eripakkumised
Pakkumised
458,73 € | |||
467,15 € −1,00 € | |||
479,60 € | |||
490,80 € −34,35 € | |||
493,99 € | |||
598,92 € | |||
602,59 € −1,08 € | |||
797,51 € | |||
856,90 € −109,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5600J3636C16GX2-RS5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 458.70 |
| Max. hind | 856.90 |
| Toode lisatud | 2022-04-01 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib