Mälu Corsair DDR4 32GB 3200 CL16 Vengeance LPX white Dual Kit
Tootekood: CMK32GX4M2E3200C16W GTIN: 840006643333
Pakkumised
315,94 € | |||
326,70 € | |||
342,99 € | |||
343,00 € | |||
345,64 € | |||
353,90 €* | |||
353,90 € | |||
353,90 €* | |||
357,29 € | |||
359,30 € +2,92 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMK32GX4M2E3200C16W |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 315.94 |
| Max. hind | 409.00 |
| Toode lisatud | 2022-04-17 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib