Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 64GB (2x32GB) 6000MHz CL30
Tootekood: F5-6000J3040G32GX2-RS5K GTIN: 4713294232168
Pakkumised
1040,50 € | |||
1173,17 € | |||
953,16 € | |||
969,00 € | |||
995,20 € | |||
999,91 € | |||
1023,50 € | |||
1023,69 € | |||
1045,00 € | |||
1045,85 € | |||
1046,80 € | |||
1051,77 € | |||
1134,46 € −0,40 € | |||
1246,45 € | |||
1300,70 € | |||
1562,59 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3040G32GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 953.16 |
| Max. hind | 1739.00 |
| Toode lisatud | 2022-05-19 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib