Mälu G.Skill DDR5 Trident Z 64GB (2x32GB) 6000 CL30
Tootekood: F5-6000J3040G32GX2-TZ5K GTIN: 4713294231925
Pakkumised
1190,00 € +2,01 € | |||
1214,00 € | |||
1220,20 € | |||
1296,99 € | |||
1309,56 € | |||
914,64 € | |||
934,70 € | |||
978,90 € | |||
984,96 € | |||
1041,55 € | |||
1056,00 € | |||
1071,69 € | |||
1217,26 € | |||
1224,87 € | |||
1315,28 € | |||
1455,22 € +2,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3040G32GX2-TZ5K |
| Maht | 64GB |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 914.64 |
| Max. hind | 1455.22 |
| Toode lisatud | 2022-05-21 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib