Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL32
Tootekood: F5-6000J3238F16GX2-RS5K GTIN: 4713294231833
Pakkumised
560,41 € | |||
588,00 € | |||
598,99 € | |||
648,96 € | |||
529,58 € | |||
532,35 € | |||
544,63 € | |||
545,60 € | |||
565,78 € | |||
565,94 € | |||
569,30 € | |||
577,50 €* | |||
577,50 € | |||
577,50 €* | |||
687,36 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3238F16GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 529.58 |
| Max. hind | 709.00 |
| Toode lisatud | 2022-06-04 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib