Mälu Patriot DDR4 Signature 16GB 2x8GB 3200MHz
Tootekood: PSD416G3200K GTIN: 814914027080
Pakkumised
159,46 € | |||
181,80 € | |||
204,65 € | |||
235,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PSD416G3200K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 22 |
| Min. hind | 159.46 |
| Max. hind | 235.00 |
| Toode lisatud | 2022-06-07 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib