Mälu G.Skill DDR5 Trident Z5 32GB 2x16GB 6000 CL30
Tootekood: F5-6000J3040F16GX2-TZ5K GTIN: 4713294232045
Pakkumised
699,79 € | |||
836,00 € | |||
964,68 € | |||
1141,21 € +0,92 € | |||
1228,05 € −3,00 € | |||
1287,30 € | |||
1323,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3040F16GX2-TZ5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 699.79 |
| Max. hind | 1459.00 |
| Toode lisatud | 2022-07-02 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib