Mälu Corsair DDR5 Vengeance RGB 32GB 5200 CL40
Tootekood: CMH32GX5M2B5200C40W GTIN: 840006694670
Pakkumised
536,90 € | |||
539,52 € | |||
561,75 € −38,18 € | |||
566,10 € | |||
573,02 € | |||
585,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2B5200C40W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 532.00 |
| Max. hind | 609.00 |
| Toode lisatud | 2022-08-15 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib