Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 32GB (2x16GB) 5600MHz CL30
Tootekood: F5-5600J3036D16GX2-RS5K GTIN: 4713294231963
Pakkumised
1072,00 € −109,00 € | |||
1102,00 € +8,00 € | |||
1176,99 € +8,00 € | |||
783,80 € −39,56 € | |||
1092,00 € | |||
1094,00 € | |||
1164,92 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5600J3036D16GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 783.80 |
| Max. hind | 1271.00 |
| Toode lisatud | 2022-09-10 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib