Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws 64 GB 2x32GB 6000 MHz CL30
Tootekood: F5-6000J3040G32GX2-RS5W GTIN: 4713294232151
Eripakkumised
Pakkumised
1096,48 € | |||
1110,88 € | |||
1141,15 € | |||
1148,80 € | |||
1174,21 € | |||
1177,01 € +1,05 € | |||
1190,35 € | |||
1191,96 € | |||
1227,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3040G32GX2-RS5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 1096.48 |
| Max. hind | 1369.00 |
| Toode lisatud | 2022-09-10 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib