Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 32GB (2x16GB) 6000 MHz CL32
Tootekood: F5-6000J3238F16GX2-RS5W GTIN: 4713294231826
Pakkumised
663,64 € | |||
672,90 € | |||
684,54 € | |||
684,55 € | |||
685,42 € −0,51 € | |||
696,45 € | |||
729,31 € −0,49 € | |||
792,00 € | |||
996,90 € | |||
1121,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3238F16GX2-RS5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 663.64 |
| Max. hind | 1229.00 |
| Toode lisatud | 2022-09-10 |











Paljud poe lingid on 2x16 mitte 2x32!