Mälu Corsair DDR5 32GB 5200 2x16GB
Tootekood: CMT32GX5M2B5200C40W GTIN: 840006662396
Eripakkumised
Pakkumised
927,81 € | |||
953,67 € | |||
1056,60 € −117,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMT32GX5M2B5200C40W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 902.10 |
| Max. hind | 1056.60 |
| Toode lisatud | 2022-09-22 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib