Mälu Corsair DDR5 Vengeance 64GB 5200 2x32GB
Tootekood: CMK64GX5M2B5200C40W GTIN: 840006663546
Eripakkumised
Pakkumised
878,24 € | |||
897,51 € | |||
907,10 € | |||
913,20 € | |||
918,20 € −20,60 € | |||
1011,04 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMK64GX5M2B5200C40W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 878.24 |
| Max. hind | 1011.04 |
| Toode lisatud | 2022-09-22 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib