Mälu Corsair DDR5 64GB 5200MHz
Tootekood: CMH64GX5M2B5200Z40K GTIN: 840006600121
Eripakkumised
Pakkumised
977,45 € | |||
1008,19 € | |||
1027,20 € | |||
1053,36 € | |||
1059,29 € | |||
1067,48 € | |||
1103,60 € | |||
1479,16 € +2,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH64GX5M2B5200Z40K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 977.45 |
| Max. hind | 1479.16 |
| Toode lisatud | 2022-11-04 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib