Mälu Corsair DDR5 Vengeance 32GB (2x16GB) 5200MHz CL40
Tootekood: CMH32GX5M2B5200Z40K GTIN: 840006600084
Pakkumised
470,18 € | |||
490,56 € | |||
496,20 € +2,30 € | |||
522,71 € | |||
526,80 € | |||
718,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2B5200Z40K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 470.18 |
| Max. hind | 718.28 |
| Toode lisatud | 2022-11-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib