Mälu Corsair DDR5 Vengeance 32GB (2x16GB) 5200MHz CL40
Tootekood: CMH32GX5M2B5200Z40K GTIN: 840006600084
Pakkumised
516,44 € | |||
536,90 € | |||
539,52 € | |||
573,02 € | |||
579,70 € | |||
584,18 € −17,94 € | |||
718,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2B5200Z40K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 516.44 |
| Max. hind | 718.28 |
| Toode lisatud | 2022-11-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib