Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 64GB (2x32GB) 6000 CL32
Tootekood: F5-6000J3238G32GX2-RS5K GTIN: 4713294232182
Pakkumised
1087,05 € | |||
1101,29 € | |||
1122,82 € | |||
1131,25 € | |||
1164,05 € | |||
1181,72 € +72,33 € | |||
1217,40 € | |||
1238,76 € −93,24 € | |||
2801,10 € | |||
2835,23 € +3,66 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3238G32GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 1087.05 |
| Max. hind | 3409.00 |
| Toode lisatud | 2022-11-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib