Sülearvuti Lenovo Legion 5 15IAH7H (82RB00EJPB)
Tootekood: 82RB00EJPB GTIN: 196800478290
Eripakkumised
Pakkumised
1779,80 € −1,60 € | |||
1792,21 € −2,70 € | |||
1797,76 € −1,74 € | |||
1825,76 € −1,56 € | |||
1856,80 € −0,36 € | |||
1858,98 € | |||
1867,65 € −1,63 € | |||
1875,20 € −1,63 € | |||
1891,10 € −1,70 € | |||
1930,00 € −69,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82RB00EJPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1779.80 |
| Max. hind | 2389.00 |
| Toode lisatud | 2022-11-21 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib