Mälu G.Skill DDR5 Trident Z5 64 GB: 2 x 32 GB 6000 MHz
Tootekood: F5-6000J3238G32GX2-TZ5K GTIN: 4713294231550
Eripakkumised
Pakkumised
1099,01 € | |||
1113,49 € | |||
1143,75 € | |||
1146,27 € | |||
1159,10 € | |||
1159,67 € +1,30 € | |||
1176,93 € | |||
1192,11 € | |||
1218,30 € −34,41 € | |||
1219,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3238G32GX2-TZ5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 1099.01 |
| Max. hind | 6269.00 |
| Toode lisatud | 2023-02-05 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib