Mälu Corsair DDR5 Vengeance RGB kit - 64 GB: 2 x 32 GB - 5600 MHz / PC5-44800
Tootekood: CMH64GX5M2B5600Z40K GTIN: 840006600145
Eripakkumised
Pakkumised
989,85 € | |||
1020,90 € | |||
1040,64 € | |||
1066,33 € | |||
1072,73 € | |||
1081,02 € | |||
1117,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH64GX5M2B5600Z40K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 989.85 |
| Max. hind | 1179.00 |
| Toode lisatud | 2023-02-06 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib