Mälu Corsair DDR5 Vengeance RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30
Tootekood: CMH32GX5M2B6000Z30K GTIN: 840006600107
Pakkumised
581,80 € −1,00 € | |||
568,43 € −0,98 € | |||
634,85 € −46,95 € | |||
656,37 € −48,51 € | |||
657,00 € | |||
659,71 € | |||
677,93 € | |||
700,80 € −29,20 € | |||
718,90 € | |||
1009,36 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2B6000Z30K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 568.43 |
| Max. hind | 1009.36 |
| Toode lisatud | 2023-04-06 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib