Mälu Patriot DDR5 Viper Venom 64GB (2x32GB) 5600 CL40
Tootekood: PVV564G560C40K GTIN: 4711378423693
Pakkumised
942,40 € +5,48 € | |||
943,34 € | |||
1143,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVV564G560C40K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 942.40 |
| Max. hind | 1143.70 |
| Toode lisatud | 2023-04-09 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib