Mälu Corsair Vengeance RGB 64GB (2x32GB) 5200 CL40
Tootekood: CMH64GX5M2B5200C40W GTIN: 840006664673
Pakkumised
977,45 € | |||
979,97 € | |||
982,10 € | |||
999,51 € | |||
1017,80 € | |||
1067,48 € | |||
1070,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH64GX5M2B5200C40W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 970.10 |
| Max. hind | 1249.00 |
| Toode lisatud | 2023-05-03 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib