Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 64GB (2x32GB) 6400 CL32
Tootekood: F5-6400J3239G32GX2-RS5K GTIN: 4713294233165
Eripakkumised
Pakkumised
1168,85 € | |||
1185,74 € | |||
1213,55 € | |||
1245,12 € | |||
1278,71 € | |||
1309,60 € | |||
1332,65 € −27,56 € | |||
1339,27 € | |||
1340,44 € +14,26 € | |||
1347,26 € | |||
1434,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6400J3239G32GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 1168.85 |
| Max. hind | 1609.00 |
| Toode lisatud | 2023-05-03 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib