Mälu Crucial DDR4 PRO 32GB (2x16GB) 3200MHz CL22
Tootekood: CP2K16G4DFRA32A GTIN: 649528937780
Pakkumised
231,91 € | |||
235,90 € −1,45 € | |||
239,04 € −9,96 € | |||
241,60 € | |||
242,63 € +0,31 € | |||
246,00 € | |||
253,82 € | |||
257,06 € +0,32 € | |||
257,80 € | |||
262,11 € | |||
279,63 € −0,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CP2K16G4DFRA32A |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 22 |
| Min. hind | 231.91 |
| Max. hind | 379.00 |
| Toode lisatud | 2023-05-29 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib