Mälu Crucial DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CL22
Tootekood: CT2K8G4DFRA32A GTIN: 649528903556
Pakkumised
189,84 € | |||
195,85 € | |||
201,15 € | |||
202,50 € | |||
224,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CT2K8G4DFRA32A |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 22 |
| Min. hind | 175.80 |
| Max. hind | 226.60 |
| Toode lisatud | 2023-06-15 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib