Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 48GB (2x24GB) 6000 CL40
Tootekood: F5-6000J4048F24GX2-RS5K GTIN: 4713294233639
Pakkumised
580,80 € | |||
751,13 € | |||
828,09 € | |||
849,81 € +64,28 € | |||
870,65 € +80,45 € | |||
878,10 € −47,30 € | |||
885,42 € −78,89 € | |||
893,36 € | |||
896,43 € +42,74 € | |||
914,62 € −58,38 € | |||
1133,67 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J4048F24GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 48GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 580.80 |
| Max. hind | 1133.67 |
| Toode lisatud | 2023-07-08 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib