Mälu Kingston DDR4 Fury Beast RGB 16GB 3200MHz CL16
Tootekood: KF432C16BB12A/16 GTIN: 740617337976
Pakkumised
238,67 € | |||
295,11 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KF432C16BB12A/16 |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 238.67 |
| Max. hind | 295.11 |
| Toode lisatud | 2023-12-10 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib