Mälu Kingston Fury Renegade RGB 32GB 3200MHz CL16
Tootekood: KF432C16RB2A/32 GTIN: 740617338218
Pakkumised
499,96 € | |||
503,75 € +10,35 € | |||
514,45 € +10,56 € | |||
534,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KF432C16RB2A/32 |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 499.96 |
| Max. hind | 534.44 |
| Toode lisatud | 2023-12-11 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib