Mälu Corsair DDR5 Vengeance RGB 32GB (2x16GB) 5600MHz CL40
Tootekood: CMH32GX5M2B5600C40W GTIN: 840006679639
Pakkumised
519,06 € | |||
539,60 € | |||
542,40 € | |||
564,59 € | |||
568,96 € | |||
575,76 € | |||
582,60 € | |||
588,54 € | |||
604,18 € −0,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2B5600C40W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 519.06 |
| Max. hind | 669.00 |
| Toode lisatud | 2023-12-19 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib