Mälu Corsair DDR5 Vengeance RGB 64GB (2x32GB) 5600 CL40
Tootekood: CMH64GX5M2B5600C40W GTIN: 840006679677
Pakkumised
989,85 € | |||
1030,60 € | |||
1040,64 € −43,36 € | |||
1062,41 € | |||
1066,33 € +35,36 € | |||
1081,02 € | |||
1117,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH64GX5M2B5600C40W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 989.85 |
| Max. hind | 1179.00 |
| Toode lisatud | 2023-12-19 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib