Mälu Corsair DDR5 Dominator Titanium RGB 64GB (4x16GB) 6000MHz CL36
Tootekood: CMP64GX5M4B6000C36W GTIN: 840006674863
Pakkumised
1103,34 € | |||
1105,70 € | |||
1184,87 € | |||
1234,00 € | |||
1261,28 € | |||
1315,21 € | |||
1423,00 € | |||
1690,47 € −0,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMP64GX5M4B6000C36W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 1092.20 |
| Max. hind | 1690.47 |
| Toode lisatud | 2023-12-19 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib