Mälu Corsair DDR5 Dominator Titanium RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30
Tootekood: CMP32GX5M2B6000C30W GTIN: 840006674337
Eripakkumised
Pakkumised
746,77 € | |||
763,02 € | |||
780,70 € | |||
805,50 € | |||
805,85 € +62,07 € | |||
849,55 € −0,02 € | |||
940,94 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMP32GX5M2B6000C30W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 746.77 |
| Max. hind | 940.94 |
| Toode lisatud | 2023-12-19 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib