Mälu Corsair DDR5 Dominator Titanium 96GB (2x48GB) 6600MHz CL32
Tootekood: CMP96GX5M2B6600C32W GTIN: 840006679257
Pakkumised
2050,77 € | |||
2457,05 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMP96GX5M2B6600C32W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 96GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6600MHz (PC5-52800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 2050.77 |
| Max. hind | 2457.05 |
| Toode lisatud | 2023-12-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib