Mälu Corsair DDR5 32GB - 6600 - CL32 (2x16GB) dual kit, RAM (white, Dominator Titanium, INTEL XMP)
Tootekood: CMP32GX5M2X6600C32W GTIN: 840006679172
Pakkumised
935,94 € +5,43 € | |||
936,85 € | |||
1135,88 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMP32GX5M2X6600C32W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6600MHz (PC5-52800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 935.94 |
| Max. hind | 1135.88 |
| Toode lisatud | 2023-12-23 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib