Mälu Kingston DDR4 FURY Renegade RGB 16GB 3600MHz CL16
Tootekood: KF436C16RB12A/16 GTIN: 740617338249
Pakkumised
195,00 € | |||
175,80 € +0,05 € | |||
176,68 € | |||
178,78 € | |||
181,56 € | |||
181,91 € | |||
183,45 € −0,07 € | |||
185,28 € | |||
188,80 € | |||
194,00 € | |||
194,40 € | |||
205,74 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KF436C16RB12A/16 |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 175.80 |
| Max. hind | 216.99 |
| Toode lisatud | 2024-01-16 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib