Mälu Kingston DDR4 FURY Renegade RGB 32GB 3600MHz CL18
Tootekood: KF436C18RB2A/32 GTIN: 740617338119
Eripakkumised
Pakkumised
342,33 € −4,36 € | |||
515,10 € +0,69 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KF436C18RB2A/32 |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 342.33 |
| Max. hind | 515.10 |
| Toode lisatud | 2024-01-16 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib