Kõvaketas HP 517350-001 300 GB SAS
Tootekood: 517350-001 GTIN: 5711045010323
Pakkumised
381,20 € | |||
390,09 € | |||
395,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 517350-001 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 366.20 |
| Max. hind | 395.06 |
| Toode lisatud | 2024-02-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib