Sülearvuti Apple MacBook Air 15,3" 2024 M3/8/512GB SSD 10C GPU Silber MRYQ3D/A
Tootekood: MRYQ3D GTIN: 195949130144
Pakkumised
1199,50 € | |||
1671,83 € | |||
1677,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MRYQ3D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1199.50 |
| Max. hind | 1677.70 |
| Toode lisatud | 2024-03-10 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib