Kõvaketas HP 146GB, 3G, SCSI (SAS), 15K rpm, 3.5-inch, Hot-Plug 3.5"
Tootekood: 389344-001 GTIN: 5704327410904
Pakkumised
405,57 € | |||
429,75 € | |||
439,74 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 389344-001 |
| Maht | 146GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 405.57 |
| Max. hind | 439.74 |
| Toode lisatud | 2024-03-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib